• Kornan
    #63
    Griphons:Én fordítva tapasztalom,egyre pesszimistább mindenki,egyre inkább úgy látják a dolgokat ,ahogy te pl.Külföldre akarnak menni, és már közhely lett ,hogy ha valaki politikus akkor csal,hazudik,lop.Pedig szerintem ez nem teljesen igaz.Midnenért a vezetőinket okoljuk,de talán először önvizsgálatot kéne tartani.Félreértések elkerülése végett, csak azt mondom ,hogy nem minden politikus lop,valakik biztos lopnak.De nem mindig kell elhinni amit mindenki szajkóz,attól még lehet alaptalan vagy hülyeség.A média meg sokszor elferdíti a dolgokat.

    Uniu:Természetesen külföldhöz képest többnyire rosszabbak a dolgok,voltam már Bécsben,sehol nemláttam egy darab szemetet eldobva vagy kutyaszart a járda közepén,de pl arról,hogy szemetesek az utcák nem a politikusok tehetnek.
    Hasonlóan az egészségügyhöz ,ha az emberek próbálnának egészségesebben élni, nem kéne annyi erőforrást pazarolni rájuk , mert nem lennének annyiszor betegek, tehát itt sem teljesen csak a politikusok felelősek az általad említett tarthatatlan helyzetért.