WTCC RACE Xbox 360-ra
  • Sinyo70
    #261
    engem nem ő hozott ide !!!nem is ismerem és szerintem ezen a topikon kívül soha nem írtam neki !!!!! hanem azért néztem ide be, mert érdeklődtem a játék után. azt viszont láttam,hogy van itt egy két embernek ellentéte egymással !Igazad van !!Érdekes dolgokat ír és mutat képeken.De ezt mindenki döntse el magában ,hogy ez igaz vagy sem.
    Ha már így rákérdeztél ,szerintem NEM !De rohadtul nem érdekel.Átnézek ezeken, és megpróbálok a lényeggel foglalkozni .Vagyis választ kapni a kérdéseimre.Amiért ide be néztem, és válaszoltattok néhányan,köztük jointboy is!Így kerültem vele kapcsolatba nem ő hozott ide.Ugyan így mondhatnánk rád is,hogy kisebbségi érzésed van és irigyled a "nagy TV jét",de ez nyilván nem így van legalább is a szavaidból ítélve egy művelt ember vagy !Akkor meg miért állsz le ilyen faszokkal mint ez a joint ???Sajnos az életben is találkoztam már nagyot mondó emberekkel,ott is próbáltam elnézni a rizsa mellett és csak a lényegről beszélni !De ha vissza olvasod a leveleimet az is ezt igazolja.Na és én itt le is zártam ezt részemről.