Software rendőrség,Szerzői jogsértés
  • Skynet85
    #108
    Egyébként megtörtént eset aminek én is részese voltam hálisten csak tanuként:

    Havert egy jó akarója felnyomta modván cd-t másol és, hogy ezt alá is tudja támasztani vhonna, szerzet vmi listát, amin haver neve szerepelt és már is kiszált a yard Az ironia az, hogy a szomszéd srác ép vitte haza a haver egy kölcsönkért dvd-jét nah szala a yard egyből a szomszédba is át, és mivel forrónyom helyszinen kitöltötte saját magának a házkutatásit és már mentek is be szétnéni. Haveromat billincsben vitték el stb stb...

    Tudni kell valóban volt pár cucca, de sose írt pénzért senkinek és inkább oda adta mint sem el adat, és vszeg ez szurt szemet vmelyik dealer bácsinak, hogy bele piszkit az ő üzletébe.

    Az ügy további kimentelét nem tudom csak foszlányokat, hogy pl szagértő olyan összegeket kezdett felsorkaoztani a bíroság előt, hogy már a birónő is mosolygott, tudjátok tipikusan az az eset amikor már a freeért is büntet mert, ha nem free lett volna akkor tutira azt is loptad volna.

    Ez a nem haszon szezéssel letölött dumát meg mindenki ismeri Mo-n csak a rendörség, a szakértők, és a bíroság nem, és ez így van higyjétel el, ezzel takarozni csak önámítás és badarság...

    Tikosítás, jó vicc ugyanis a közhijedelemekkel ellentétebn a yard sem bal*szok gyülkezete és úgy rád lépnek hogy még azt is elmondod mikor cigiztél elöszőr sutyiban, nem hogy a jelszavad, de persze jönnek majd a vérmacsok, hogy ő bizony nem. Nos majd meglátjuk ha yilen helyzetbe kerülsz, hidd el rögtön dalos pacsirta leszel. Ha mégsem később fázól rá akádályozatás miatt ami meg lehet jobban fáj majd mint 10-15 film ára...