• balage187
    #67
    Azert van sok freemail, amiert te is irtad: mert nem akar senki se valtani. Lehet, hogy at lehet iranyitani, de mondjuk az atiranyitas sem orok, asszem az email cim torlodik egy ido utan. Legalabbis az en regi cimem torlodott. Masreszrol meg van egy rakas email, amit meg akarsz tartani (legalabbis nekem). Ha csinalsz egy uj mail cimet, akkor a regi mailjeiddel mi lesz? At lehet persze kuldeni a fontosabbakat, de ha sokat kell, akkor az mar sok munka. Szoval szerintem nagyon korulmenyes mail szolgaltatot valtani.

    Amikor elindult a Citromail en regeltem ra es, akkor azt a cimet kezdtem hasznalni. Azota mar van Gmailem is (sztem mar 1 eve), de meg nem alltam at. At szeretnek, de folyton halasztgatom, pedig sokkal jobb ezt beismerem.

    MSN-rol meg annyit, hogy azert tenyleg jo kerdes, hogy a 2 millabol mennyi inaktiv. Az en kornyezetemben minden kb. 12-18 evesnek MSN-je van, de az idosebbeknek meg Skype. Egyebkent en Skype parti vagyok, nekem az eddig tokeletesen mukodott es kicsit "komolyabb", mint az MSN. Az MSN tele van idegesito dolgokkal, bar en legutobb talan a 6-os verziot hasznaltam az is sokat szarakodott pl. fajlkuldesnel.