• floatr
    #75
    WMP, bár sokan "installálják" a DVD-írójukat, szal kapnak a szájukba egy PDVD-t
    Nero ue -- szemfüles húzás a gyártótól, vszeg az össztábor pár százaléka töltené le vagy venné meg egyébként
    ACDSee-t használatban legutóbb win3.1 alatt láttam, inkább iview-t, de itt is a beépített viszi a pálmát
    Paint csak vicc volt ugye?
    Messenger -- nekem a WM anno saját maga szólt h töltsem le a másikat; de hirtelen nem is tudom melyik ms üzenetküldőt szeretik jobban
    Az intézőnél én is meglepődtem h rengetegen csak azzal élnek, bár valami azért csak kell file-okat tologatni :)
    Tűzfal, meg egyéb védelem -- a legtöbben a létezésükről se tudnak, nemhogy lecserélik
    Rendszerinformációval meg megintcsak vigyázni, mert ami van, az egy kivonat, és a felhasználói kör elég speciális
    Az avi/mp3-nak annyi volt a szerencséje, hogy jóval hamarabb terjedt el, minthogy az ms kijött egy használhatónak nevezhető cuccal, ráadásul erős licenszbeli kötöttségek miatt a wmv/wma használata erősen korlátos.
    A zip megintcsak spec eset, a legtöbben nem is tudják h a világon van

    A böngésző esete nyilvánvaló volt, meg is döglött az NS életképes modell híjján. Az office az árukapcsolással nyírta meg a konkurenciát, az OE megintcsak preinstalled, defrag szintén, direcd3d vs ogl, kerberos mod, iis, annyi fárasztó szutyok h több mint elég