Nyárra valami jót ajánlani valaki?
  • fery02
    #17
    Ha lehet számítógépes is szóba jöhet, akkor ajánlom az Audiosurf-öt. Igazi ügyességi játék, ami arról szól, hogy megadsz a játéknak egy mp3-at, és a zene ütemére generál a játék pályát, amin végigszáguldva (persze szól közbe az adott zene) az a cél, hogy a lehető legtöbb pontot összegyűjtsük, majd a végén megnézhetünk egy listát arról, hogy ki mennyi pontot ért el az adott zenével kapcsolatban. Ez a lista lehet országos (Magyarország, de lehet globális is.
    Azért ajánlom nyári játéknak, mert nyáron legtöbben nem kezdenek bele olyan játékokba, amik "hosszúak", rendelkeznek történettel (Hitman sorozat :P), legtöbben inkább pár perc erejére ülnek le, és erre a pár percre ez a játék kiváló kikapcsolódást nyújt. Főleg, hogy lehet játszani ketten is, osztott képernyőben (csak így lehet több játék módban játszani), meg nem utolsó szempont az sem, hogy beteheted a kedvenc nyári zenéidet, és azokat "lovagolod" meg. Ha picit felkeltette az érdeklődésed, keress rá a játékra youtube-on (bár engem nem a youtube-os videók győztek meg, hanem mikor kipróbáltam személyesen). Engem úgy megfogott a játék, hogy nyáron nem csak pár percre fogom elővenni az tuti. :)