• Ravkin
    #61
    én például nem is nagyon szeretem a multiplayer jétákokat igaz lekötnek és izgalmasak, de egyik sem tudja pótolni az igazi single player játékmódokat. A legjobb single player játékok valahol ott születhetnek, amikor kipattan valakinek a fejéből egy jó ötlet, és egy csapat nekiül hogy elkészítse, nem azért hogy extra pénzt kaszáljanak vele, hanem azért mert ez a hobbijuk, és meg szeretnék mutatni a világnak hogy mire képesek. Persze pénzt is jelent a programozóknak meg karriert, de talán mindegyik játékprogramozó gamer is egyben és tudják mit szeretnek a játékosok. Én azt gondolom amikor van idejük kísérletezni csiszolgatni valami olyasmit ami nincs határidőhöz és elvárásokhoz, előjöhet egy olyan játékcsoda amiről még csak nem is álmodhattunk volna. A mai világ persze nem ezt követi, a legjobb SP játék a Kotor 1 volt, és mivel a játékot eladták a folytatás csődtömeg volt, így volt ez a nagyágyúkkal is half life 2, a béta nem véletlenül lett jobb mint a retail, hiszen a díjak besöprése után már senki nem akart a játékosok elé izgalmas játékmenetet tenni elérhető áron. A profit számít manapság és a státusz, pl a half life esetében is, csak sokszor megfeletkeznek arról, hogy a csilivili grafika, és fizika mellet, a játékmenet és a történet teljesen elsikkad, lélegzetvisszafolytva figyeljük órákon át hogy mi fog történni, de semmi fontosat nem tudunk meg, majd a következő epizódman, majd a következő epizódban, majd a ..... $$$$$