• torma99
    #45
    hát mit ne mondjak számomra megdöbbentő h csökkenteni akarják a játékidőt. plö csalódásnak érzem a half life folytatásait, amik meglehetősen szűkre szabottak, de ez persze számos más játékra is jellemző. Korábban lehetőség volt rá, h mondjuk napi 1-2 óra játékkal akár 1 hónapig is ellegyen valamivel az ember vagy még többel. Én most munka és tanulás mellett leültem újra az(Eredeitben megvett) fallout 2 mellé, mely nekem nagyon bejött, hát hosszú idő után eljutottam az 5-ik városba. Egy mai játékot már ennyi idő alatt rég végigvittem volna...de nem kaptam volna fele annyit sem mint amit várok. A játékok nehézsége is amúgy sokat vesztett magából véleményem szerint a néhány évvel korábbiakhoz hasonlóan. Mondjuk igaz nem is vásárolok mai címeket, jobban bejönnek a néhány évvel korábbi goty editionök, packok (sudden strike, blitzkrieg összes ) párezezerét, mint a nem is tudom micsoda tizenakárhányezres dolgok. Én hiányolom az olyan magával ragadó dolgokat (persze egyéni izlés kérdése) mint a TA, Ofp, Air force commander, imperium galaktika, knights and merchants (kipróbáltam a settlers 3-4-5-öt és nekem mégis a topware játéka jött be jobban)...na mind1 halad valamerre a világ nem igazán tudunk ellene mit tenni.