• Penge4
    #118
    "de az istennek nem tudtam felül legalulra (közvetlenül az oldal fölé) varázsolni."

    A címsor gombjait a main bar-ra pakolod, majd kikapcsolod a címsort, de ez tényleg elég illogikus. Még ebben az esetben sem kell .ini-ket szerkesztgetni.

    De nálam például nem ez a döntő, én szerkesztgetném a userChrome-ot is, ha számomra lényeges funkciókhoz nem kéne vagy 20-30 különböző kiterjesztés, amik esetlegesen akadhatnak egymással, és tovább lassítják az alapból erőforrásigényes böngészőt és nyújtana olyan nélkülözhetetlen valamit, amiért szükségét érezném. Operában ha valami nem érhető el két kattintással, akkor kell userscriptekhez és .ini-khez nyúlni, aminek nagy előnye, hogy nem feltétlenül növeli az erőforrásigényt.
    Ott vannak még az MDI ablakok, például itt az SG-n a szmájlik nem foglalnak plusz helyet a tálcán külön ablakban (ezt FF-ban semmilyen kiterjesztéssel nem lehet pótolni), vagy ha itt például kommentírás közben rákattintok valamelyik linkre, majd nyomok egy visszát, akkor onnan folytatom ahol abbahagytam, nem tűnik el a beírt szöveg, ilyen apróságok.