Avagy miért nem jó semmi bárhogy is játszol az átlag magyar játékosnak?
  • Lazlo
    #66
    hY!

    gondoltam hozzászólok a témához mert engem is kibaszottúl idegesít. 1. ha valaki konfigol vannak emgengedett dolgok és vannak féeg dolgok tegyük fel nem az a hibás aki konfigol hanem aki úgy írja emg a játok hogy rést hagy.....nálam ez is csalás....a csítelés a szkriptelés akár milyen dolog ami nem úgy jött a játékkal ahogy a telepítő cd-n van volt lessz....szerintem 1 alávaló féreg aki arra veri magát ha jobb mint a másik ha nem alap játékkal jáccik....legyek bunkó galád geci stb...vélemény nyílvánitást kértetek nekem ez a véleményem. nem személyeskedés akárki ilyesmit csinál nem neki szólt illusztráció volt :) de azért +'"%"%"%%!/ cenzúrázva jobb :) én call of duty uoztam milyen érdekes minél többlett a konfigos és aimbot wh-s egyre kevesebb a játékos...kijött a cod4 opn rendezett 1 cupa wart 1db 8600 gt volt a csapat nyereménye ha megnyeri a cupát és volt aki wh-hoz folyamodott....ennyit ért a becsülete 1kibaszott vga-t a másik tök felesleges volt csalni mert az opn lesugta az összes wart az infinity-nek mert ott 1 srácnak nemvolt jó vga-ja és ezért rendeztek war szponzór álta az 1vga-t hát röviden ennyi... hány ingerem van az ilyen féreg és letagadja emberekből....és a legszánalmasabb hogy a valóéletben ugyan ez megy itthon.....csalnak hazudnak lopnak az emberek....kicsit eltértem a tárgytól beleéltem magam sry :)