• gybfefe
    #45
    Nem értem miért kell annyit moderálni... sajnos lemaradtam a moderált vagyis a búsba kivágott hozzászólásokról de ismerve valamelyest a kedves fórumos társaság hozzászólási stílusát annyira nem lehettek azok elrugaszkodtak az etika porcelán bilijének széléről bele az aranylevesbe avagy a jóillatú melegségbe. Epikurosz megjegyzése alapján arra tudok gondolni esetleg fölfejtették ama érzéki kódolást amit a politikusok parazitaságáról titkolhatunk. Szerintem bátran mocskolódjon bárki hisz ovodától fölfelé ez elkezd működni minden emberben aki értelmét látja s ha esetleg valami igaz is belőle tán a köz egészségének érdekében érdemes meghagyni hadd virágozzék mint romlás virágai fekáliaföld fölött. Visszatérve a témához eszembe jutott az a vicces amcsi film amiben elkezdenek arról beszélni, hogy bizonyos híres emberek tulajdonképp ufók voltak :) de említhetjük a man in black jópofi jelenetét is amikor kinyitják a muksó agyát és benne ül a kis ufó végelgyengülésben :) szóval lehet tippelni :) az amit asztrológiának hívunk például lehet egy kellemes program része, isteni színjáték s mi csupán bábok vagyunk a végtelen hullámzásban...