• Wampire1
    #237
    úristen. de nem találkoznék veled élőben:D Köss má bele a nyelvtanba is csak legyen miről vitatkozni:D
    Gyere el a miskolci egyetemre és kérdezd meg a mechanika technológia tanszékről bárkit:D
    A tv-ben meg sztem nemsok ember tudja hogy egyáltalán hány % szén van bármiben is:D:D Röhögő görcsöt kapunk egykét "hogyan készült" műsornál is:D A fordítást biztos nem hegesztősök csinálták.:D (félreértés ne essék én éppen a gépgyártás tanszéken vagyok de haverom hegesztős megkérdezem ha valaki azt mondja VAS mire kell gondolni:D:D a magyarban természetesen:D:D)
    De most nem azt mondtad hogy az akkor már acél?:D
    Ne izgulj én értem az egészet. nehogy elkezd magyarázni:D:D A metallográfia vizsgám már megvan:D Sőt a hőkezelés is:D és miről is kezdtünk vitatkozni? Azt állítottad nemtudom mikor folyékony a vas. Mint látható teljesen tisztában vagyok vele, sőt utánna azt is mondtam szén% tól függöen mondhatom azt is hogy 1200 fokon. Aztán mondod hogy nem mert azt kovácsolják aztán meg hogy a 4% vas az öntött vas és azt nem kovácsolják.(hát naná mert már elcsordogál)Jé.Tényleg.Nahát. Nem rohadtul ezt mondtam én is? Aztán meg hogy a magyarban értelemszerüen 1.72 % alattira kell érteni:D lol
    Amúgy az információidat honnan szeded? Most néztél utánna a százalékoknak vagy legalább fejből nyomod?:D
    Szegény öntöttvas már nemvas. A péknél meg nem merek 1 kiló kenyeret kérni.