• jamborl
    #35
    Szerintem jo az elgondolas.
    Valoszinu meg lehetne oldani olyan kis pontocskakkal ami "visszaveri" az infravoros fenyt, igy meg lehetne oldani azt is hogy terben(elore es hatra) hogyan mozog a jatekos.
    Ha nagy reklamot adnak a projekt ala, es lenne egy jo par nagy jatekkiado is ami tamogatna a fejlesztest, akkor szerintem mar jovore kijonnenek ilyen cuccok.

    Mivel nagyon keves uj van a jatekpiacon, ami a jatekelmenyt novelne, kiveve persze a grafika:D, ezert muszaj mostmar valamit lepniuk. Sok ember koltene plusz penzt ilyen dolgokra, mivel ujdonsag, es persze az ember nem ul egesz nap egy szekben poshadva jatszva.
    Mivel nincs uj a nap alatt ezert nem kell spanyolviaszozni szerintem.
    Sok mulik nagyon a reklamon es a jatekkiadok tamogatasan. A tehnologi meglenne hozza szerintem. Mar csak az ara a kerdeses....

    En szemely szerint orulok azert hogy vannak emberek akik akarnak tenni valamit azert hogy elorebb vigyek a jatekelmenyt, es persze gondolom egy ilyen rendszert nem csak a jatekpiacon lehetne alkalmazni, hanem mondjuk a gyogyaszatban is (talan egy mozgasserult embernek nagyobb kedve lenne menni gyogytornara ha ugyanakkor szorakoztatna is a dolog (mondjuk egy jatek, vagy egy virtualis vilag)