Race Driver: Grid
  • CSOCSO
    #34
    kuuuurvajo a grid:D

    mar rohadt sokat jatszottam vele.. nagyon nagy feeling.

    normalis versenyeken ahogy lehet nyomom neki... vigyazni kell hogy segitseg nelkul nehogy kimenjen az ember a palyarol vagy tul sok gazt adjon rossz helyen mert kifordul tole az auto. neki menni masoknak nemnagyon lehet.. az esetek tobbsegeben a te autod is serul es az e legkevesebb de valszeg te is kifordulsz a csá'-ba... szal lehet lokdosodni de csak esszel es sokszor szerencsevel.

    kurvara tetszik hogy vissza lehet progetni az idot.
    nagyon sokszor megment attol hogy szejjel torjem a joyt mert az utcso kanyart veletlen rosszul vettem es elso voltam. es millio masik eset. vagy mikor beleszaladtam az elso helyezetne masodikkent es a falnak egyenesen nekicsapodtam es mindketten totallra tortunk:D

    szerencsere vissza lehetett forgatni az idot .. nem mentem neki nem is lettem elso de nem baszta fel az agyam hogy egy rohadt eros ellenfelek ellen ujra nyomhatom az egeszet.

    a masik meg volt olyan hogy kicsuszott a kanyarban elottem valaki.. es parsze pont a megfelelo iven allt a kocsijaval en meg jottem es BUUUUUUMMMMMMMMMMM darabokra szakadt az auto eleje.... vissazporgettem idot es HOPPP!! az ellenfelunk se csuszott ki!:D a kis sunyi:D de nem is zavart.. legyen inkabb igy mint hogy ujra KELLJEN kezdenem az egeszet.

    Igaz neha voltak kuuurva negez versenyek. volt hogy valami ket fekete amcsi kocsit kellett lenyomnom.... hat csak ugy tudtam megoldani az esetet hogy a derekszogu kanyarokban nekik mentem amitol kifordultam.. esetleg neha ok.. de mindig utolertek egy rohadt hosszu balos kanyarban :(


    de sokadik probalkozasra siekrult...drift autonak vettem solara-t.. hat rohadtul nem jott be.. inkabb trueno vagy silvia... a tobbit meg nem probaltam ki.

    drift is eszmeletlen... vannak versenyek ahol tobbiekkel kell egyutt menni es lehet normalisan versenyezni is de a kanyarokban driftelgetsz:D beszaras komoly. legjobb driftes jatek eddig.

    es a tobbi resze is tetszik.

    nagyon fasza hogy a mogottem levo autok tudnak fekezni es nem loknek ki mint egyes jatekokban. az iranyitas is megfelelo/megszoktam

    egyaltalan nem baj hogy nem forza2 szintu a jatek. telejsen megfelel egy ilyen pgr szintnek.