• DarthPeeter
    #118
    Én arra az élményemre alapozom az ufókban való hitem, ami jópár éve történt velem. Pontosan nem tudom mennyi, talán 10 éves lehetettem (jelenleg 17) Éjszaka volt és aludtam.Hirtelen felébredtem és egy ufót (más nem lehetett) láttam.Csak állt előttem kb. 2m-re és engem figyelt.Magas volt, lehetett vagy 1.90m magas és a csuklói vastagok voltak. Barnás színe volt és viszonylag nagy feje. Azt hiszem a szemei is nagyobbak voltak az átlagnál és fekete színűek. Ez körülbelül fél percig tarthatott aztán egyszer csak elűnt onnan.A furcsa csak az volt, hogy nem tudtam mozdulni és nagyon ilyedt voltam pedig nem hatott utólag ilyesztően, egyáltalán nem. Erről azt is olvastam, állítólag ez egy féléber állapot és nyitott szemmel alszik tovább az ember miközben a tudata ébren van de a testét nem tudja mozdítani és ez okozza a furcsa észleléseket.Na csak annyit mondanék, hogy minden részletre emlékszek nagyjából a mai napig, nem úgy, mint egy álomra és ilyen soha többet nem történt velem.Erről az esetről egyébként nemsok embernek beszéltem mert tudtam hogy úgyis hülyére vennének a legtöbben, de gondolom itt megosztom a többi emberrel hátha lesznek értelmes hozzászólások :).