• Unknow
    #105
    Hm...hát a cikk maga szerintem inkább reklám és marhaság, meg ez az egész információs zárlat feloldás is. Sok értelmét nem látom.

    Legalábbis ha én a helyükbe lennék, és tényleg lennének ilyen dolgok akkor így gondolkoznék:
    Eltitkolni valamit úgy lehet a legjobban,hogy nem titkoljuk, csak kiszínezzük. Amikor az ember elé tesznek valamit akkor sokkal nagyobb a valószínűsége,hogy hülyeség, mintha nem mondanának semmit. Elmondták, oké...valszeg azért mert tökre nem érdekes. Általában azt a legnehezebb észrevenni ami a szemünk előtt van. Viszont az kétlem,hogy XY Pistabácsit tényleg elrabolták az űrlények. Meg azt is,hogy Sz. Sándor űrlényeket látott a kertjében akik tehenekkel fajtalankodtak. Azt viszont nem,hogy az univerzum méretét tekintve nem mi vagyunk az egyetlenek, sőt ebbe szinte biztos vagyok. Na de kit érdekel? Lehet,hogy ott is ugyan az megy mint itt, és minden nap azt hiszik,hogy "Földlakók" látogatták meg őket. Annyira mondjuk, ez sem érdekel. Egyáltalán miért érdekelne? Egyébként meg nem bízok egy olyan fajban ami az agyának 50%át se képes kihasználni, mit tudhatunk mi emberek arról,hogy mi van kint, amikor azt se tudjuk megmagyarázni néha ami körülöttünk van.

    Mondjuk sose értettem,hogy miért pont vizet kell keresni mindenhol ,hogy élet legyen valahol. Olyan elképzelhetetlen,hogy valami nem vízből hanem egy teljesen más evolúciós utat fut be? Ha meg olyan marha fejlettek ezek az űrlények,hogy ekkora utakat tegyenek meg, és pont megtalálják a mi kis Földünket, akkor valahogy nem tudom elképzelni,hogy nem közvetlenül , hanem sunyiba rabolnak embereket, mert mi a ráktól kéne félniük... Na mindegy....vannak nálam okosabb emberek, meg sztem ennél sokkal szebb és bővebb latolgatások. Egy fix, ha valamit nem akarnak elmondani, azt nem fogják, úgyis csak azokat a húscafatokat kapjuk meg amikből semmi nem derül ki. Továbbra is annyit tud mindenki amit eddig, csak azt hisszük többet tudunk, mert kiadtak ilyen titkosított dokumentumokat.