MMORPG-Prius/Anima
  • Hydroceph
    #5
    Csak akkor olvasd el ha szereted a töménytelen mennyiségű süketelést:)
    Szerinted mit kellene kitaláljanak?
    WoW nekem nem tetszik, egyrészt az emberek miatt, akik játszák, másrészt a grafikája nem jött be, mondjuk mostanában kezdek megbaratkozni vele.
    ettől függetlenül jó játék lett.
    Lineage 2 mai napig egyik kedvencem, bár már 1 éve nem játszom, mai napig az a mérce.
    Miért baj az, ha két (egyesek szerint) jó játékból vesznek ötleteket?
    Én személy szerint ha megunok eg yjátékot az elso sorban azért van mert; unalmassá válnak armorok/fegyverek/effectek
    másodsorban pedig mert unom, hogy mindig ugyanazokon a szutyok helyeken grindelek, mert nekem spec az olyan jatekok tetszenek, melyekben grindelni kell.
    Nem vagyok oda questekér, elég magas százalékban azok qrják el a gammát, szerintem. Mert ugye vegyuk pl PW-t.. (ami szerintem szintén egy aranyos játék)..másról sem szól csak öld ezt öld azt, ami ugye valljuk be, semmivel sem több mint a grindelés, csak itt még szaladgalni meg keresgélni is kell idiota npc-ket, persze XP-t nézve nagyon jó..
    na mindegy, szóval én örülnék egy ilyen téren is kiegyensulyozott gammának, és sz@rok én arra, hogy kitől/mitől lopták az ötleteket, vagy hogy melyik gammára hassonlit, csak engem kössön le..
    amugy azon elgondolkoztál már, hogy WoW/L2 vajon honnan vette az otletet h legyen fejlődés? vagy hogy szintkovetelményes legyen a felszerelés? esetleg hogy legyen crafting? vagy neadjisten kasztok? dungeonok? insták?
    hagyjuk már ezt konyorgom..
    bocs h hosszu és unalmas/ertelmetlen lett, szétesek olyan fáradt vok..
    személyes véleményem amugy, senkit nem akarok meggyozni vagy barmi hassonlo
    nah bye