• assdf
    #16
    Egyébként az internet előnyeire válasz, van itt egy érdekes folyamat is...
    Nekem van otp direkt elérésem, és életemben elöször ezen keresztül vettem autópálya matricát, mert egyszerübb mint a benzinkutnál.
    Szépen megy is minden, kiválasztom a listából a megfelelő paramétereket, majd egyszercsak azt látom hogy van egy olyan fix tétel hogy "kényelmi dij" 100 ft...
    azt hittem beszarok. Azt hinné az ember hogy azzal hogy interneten át utal pénzt on-line, minden sokkal olcsobb, hisz nem kell legyártani az autópályamatricát az autópálya üzemeltetőnek, nem kell szétszorni a benzinkutaknál, az autom rendszáma azonnal bekerül az adatbázisba stb szóval hogy részükről is sokkal gyorsabb jobb és kevesebbe kerül minden (és ez igy is van).

    Erre képesek rárakni 100 ft "kényelmi dijat". Hát beszarás emberek, ez ma 2008 magyarország. Ahelyett hogy örülnének hogy kevesebbért kapnak többet, még ráraknak egy plussz adót nehogymár megérje az embereknek. Szinte hihetetlen hogy mig a magánszektorban pont az ellenkezője történik (azaz az internetes cégek olcsobban, mert megsporolnak egy csomó egyéb költséget), addig az állami cégeknél minden drágább az interneten...

    Aztán lehet lesni hogy nem terjed az internet...