MMORPG
  • offkorz
    #9
    tehát,akkor írok egy kis véleményt erről a kis mmo-ról:
    nekem mint mondottam is bejön eléggé,hajnali 2-től reggel 8 ig játszogattam vele most vagyok lvl10.elég jónak mondhatom,hangulatos kis játék,bár vannak hiányosságok,mivel nem fizetek érte énsem és sokan,mi csak egyszerű dolgokat használhatunk/kapunk.sokkal több lehetőség van ugye ha fizetsz érte.na mindegy.hát tulajdonképpen néztem quest guide-t meg így ruhákat meg ilyeneket,nem sok infót találtam,meg mennyi a max lvl szint,azt tudom 40 biztos van.fejlődés nem túl gyors,de olyan átlagos mmo szint.korrekt.szép kis játék nekem nagyon tetszik a graf meg alapból bejön a anime/manga.én végülis megvagyok vele elégedve.bár lehetnének benne több cuccok is,ruhákra gondolok itt,bár későbbiekben biiztos lesz.questek egész jók.nem is túl nehezek.összességében jó kis játék szerintem,érdemes kipróbálni legalább.kíváncsi leszek nagyon hogy mik lesznek még elérhetők,viszont azt sajnálom hogy egyedibb karaktert csak úgy lehet csinálni a későbbiekben is ha fizetsz.mellesleg hydroceph a fizetés hogy működik? gondoltam rá erősen,legalább a kinézet miatt is meg egy két cuccot lehet vennék.elvagyok most vele,szerintemm még egy darabig elleszek vele.és naná hogy női karaktert csináltam,annyira tetszenek^^archer vagyok bijou-n játszom,lvl10 LilianArcher néven.aki jönne keressen meg.py :)