• Su0my
    #34
    szép lenne, ha így lenne:) ma MAgyarországon 100000 (SZÁZEZER) tartja el kb a többi 9,9 millát. Szerintem a cigányoknál (nem tudom miért kell csillag, az amerikait, franciát sem csillagozzuk.) is roszabb a sok nem termelő bölcsész, mert ők, igaz nem erőszakosan, de sokkal többet lopnak. Miért van ilyen nyakatekert adórendszerünk? Miért kell lassan egy WC-papírhoz is kérvényt kitölteni? hogy eltartsák a sok nem termelő bölcsészt. És mindezt a termelő réteg. De most ne hegyezzük ki rájuk. Magyarországon uez a 100000 ember fizet csak adót. A többi meg maszek fekete, stb, ha tudja, még felvesz valami kis nyugdíjat is, lopják a gázt, nem fizetnek adót, de elsőként verik amellüket a gázártámogatásnál a sorban. soroljam? Nem kell. És én igazságtalannak tartom ezt. Ha én/szüleim fizetnek adót, akkor miért kell a sok mocskos csalót ebből támogatni? Eltartani? Persze van egyfajta társadalmi szolidaritás, aki rászorul, annak szívesen adok a pénzemből. De áh... Ez Magyarország.


    [/OFF ]

    Avval meg én is tényleg egyetértek, hogy igenis kell tudni nevetni a feketéken is, meg a cigányokon is, a magyarokról szóló vicceken is nevet az ember, nem? Meg miért tabu a bőrszín? Ők keltik saját maguk ellen evvel a rasszizmust. De pl az is igaz, hogy már lassan JOBB egy nem fehér ember, mitn a fehér (pedig nem, és ezt most NE értsétek félre. =.). Példa is kell? Obama miben különleges? :)