• Epikurosz
    #134
    Magyarországon jelenleg egy tróger bűnbanda van hatalmon, ez azt hiszem vitathatatlan. A Keller-Kapolyi megfigyelési botrány szép példa erre.

    Amúgy, én pld. egy ilyen privát üzenetet kaptam, nem is olyan rég:

    "samebadi írta, 2007. 11. 15. 17:58
    ...Nem jó út az, amin jársz. Nagyon örülnék neki, ha egy kicsit is megváltoznál...
    Vannak emberek, akiket figyelnek. Figyel a rendőrség, lehallgatják a telefonhívásait, utánanéznek a pornó anyagoknak amiket a gépen lefuttatott, kontaktusba lépnek vele, tesztelik, próbálják eldönteni, mennyire veszélyes. Ezeknek az embereknek a listája folyamatosan bővül. És, (gondolom az írásomból rájöttél, hogy nem 10 éves vagyok) te is rajta vagy. Bejelentések, személyes kérések alapján. Mi ebben hiszünk, figyeljük merre jársz, kit hívsz fel, és mikor vásárolsz a bankkártyáddal. Nem kell semmire se gondolni, a rendőrséget nem tudod feljelenteni. Ember. Csak segíteni szeretnék. Tegyél le róla. Nem jó ötlet, és ne zaklasd őket."

    Nos, ez az idióta valszeg más néven írogat ide azóta. Nem mintha nagyon megijedtem volna tőle, mert akár szószátyár is lehet, de jellemző ez a mai 2008-as magyarországi helyzetre.