• TomPowell
    #22
    Nincs harag. Való igaz, hogy Dalton Bondja kifejezetten érzelmes volt, de egyáltalán nem nyálas és tényleg jó színész. Pont ezért az egyik személyes kedvencem a Halálos rémületben. Jó hangulata van és ő volt az első Bond, aki maga csinálta a veszélyes akciókat is. Nekem Morrenak az utolsó két filmje pont azért tetszett mert azok kifejezetten hihetők voltak. Brosnantől én még a Halj meg máskort is szeretem, mert az egész film tele van utalásokkal az előző részekre. Mondjuk a leghihetőbbnek én pont A világ nem eléget tartom, meg talán a Holnap markábant. Craigben is csak igazat tudok adni neked és pont ezért bosszant, amikor az emberek (még a legtöbb kritikus is) azt mondja, hogy nem elég Bondos (értsd jóképű), vagy hogy hiányoznak a tipikus Bond elemek. Egyrészt ez egy előzményfilm (amivel az index "kritikusa" nem volt tisztában, kapott is tőlem egy szép kis levelet:)), másrészt az angolok sosem a szépségükről voltak híresek és szerintem egy alsógatyamodellt az életben könnyebben tudnának beazonosítani, mint egy Craig-félét. Mondjuk ezt szerintem csak nálunk látják így, mert nyugaton csak jókat olvastam róla. Ezt bizonyítja az imdb 8 csillaga is, míg az előtt az etalonnak tartott Goldfinger is csak 7,7-et kapott. A franc, megint hosszúra sikeredett ez a hozzászólás.