#23
Szerverről? fix ipről?
Mondom hogy állandóan változik az ip is.
Nem kell szerver, a spamnak nem kell nagy sávszélesség, van idő, meg ha megindul egy nagy hullám az nagyon gyanus, szép lassan kell a rendszerbe csorgatni.
Ha nagyon akarják úgy is kiderítik ki áll a háttérben, kinek az érdeke a reklám.
De nem nagyon tudnak vele mit kezdeni, max a hírközlési hivatal próbál fenyegetni, nem kell rá reagálni, levegőnek nézed őket.
Aztán rájönnek hogy a fenyegetés nem ér semmit, és elkezdenek sírni hogy hagyd már abba. Persze próbálkoznak hogy perelnek, de mivel a per egy személy irányába támad, és nincs semmi bizonyíték hogy az a személy spammelt volna, terhelő vallom sincs és ha kussba maradsz , mindent tagadsz akkor kénytelenek bűncselekmény hiányába elejteni a vádat.
Egyébként is, sokan ott pampognak hogy így rossz meg úgy rossz a spam, meg megölnék a spammert.
De a többi igazi bűnöző meg szabadon rablászik, lopja a kocsikat, megkésel, megöl és elveszi a pénzed.
Öreg nyugdíjas néniket rugnak fejbe az utcán, elveszik azt a pár száz forintját. Stb. Védelmi zsarolás, pedofilok, szex munkára kényszerítők. stb stb.
Ezekhez képest a bíroság meg a rendörség kiröhögi azokat akik azzal fordulnak hozzájuk hogy reklám levelet kapnak.
Úgy kiröhögnek hogy majd beléjük szakad. Ez az én tapasztalatom.