tehát akkor ha jól következtetek, az általad oly régóta szavazatoddal támogatott párt vezetőibe, tagjaiba nem ivódott ez bele? Sőt, ha ez nem ivódott bele, akkor lopni, csalni sem fognak? Mikor hatalmon voltak, nem történt semmi trükközés?
Nem mintha ez jó lenne, ami most van, sőt jó lesz a vérfrissítés, kirobbantani az egyes helyekről a mostani lopóbrigádot, de nincs kétségem afelől, hogy csak mások ülnek be a helyükre, folytatják a munkát.
Jobbik szimpatikus volt, de aztán az elmúlt időszakban teljesen leírta magát, nem így kellett volna ezt csinálniuk. Kicsit sok lett belőlük, és kiröhögtették magukat sokhelyütt - pedig egyedül ők voltak, akik úgymond VALÓS mivoltában közelítették meg a topik kérdését. Mert az összes többi párt valamiért teljesen más világban él, ahol nincs pl cigánybűnözés. Pedig van, mindenki látja. Média mégjobban szítja az ellentéteket, mikor a hírekből minden magyar csak azt hallja, hogy itt szinte több joga van a cigányságnak, mint nekünk. Nem értem az egészet, ez kell az amúgy is megviselt népnek? És csodálkoznak, hogy mindenkit utálunk, és lassan mindenki utál minket? Ugyan..