• Carlos
    #17736
    Elmesélek egy kedves történetet.
    Egyik kollégám otthon wowozik, csöngetnek. Kimegy, krisnások. Elnézést kér, hogy őt ez nem érdekli és legyenek szivesek távozni.
    2-3 nap múlva megint jönnek. Ekkor a kolléga már kicsit dühös, elküldi őket a p***a a jó k***a anyjukkal együtt.
    1 hét múlva megint jönnek. Mivel ez egy szombati nap volt és a haversrác épp airsoft-ozni készült (katonai ruha, AK-47 pucolás közben zavarták meg) ezért a kezében marad az eszköz és kiment, hogy mostmár tényleg nem akarja őket megint itt látni, mert baj lesz. (azóta nem csöngettek be hozzájuk).

    Tegyük hozzá, hogy nagyon zord arca van a gyereknek. Az apukája pilóta (kereskedelmi) és így sokat utazgat, de volt úgy, hogy nem akarták beengedni Frankfurtba, mert eléggé terroristának nézték (lusta borotválkozni). Az útlevél képe meg hát 50 év börtön szindrómás.