bizony
  • TC3
    #234
    Olyanról már hallotál már, hogy televan az ember töke mindennel?
    Hogy már nincs mihez nyúlni, mert már minden ötletből kifogytál, és totál egyedül érzed magad minden balyoddal a világba? Szerintem nem!
    Illetve ha egy állatot megakarsz szelidíteni, akkor megkell mitatnod, hogy Te is állat vagy!
    Megbugtam, mint szülő, lehet! Viszont én nem segítséget kértem, csak hozzászoltam a témához, mert 7-8 éve élek ebbe, és 3 hónapig munkaképtelen volta Pszichiatria-i kezelés miatt, és jelenleg is idegroncs ként élek, és az 185-ös magasságomhoz 59 kiló vagyok, mert nem eszek, nem alszok.
    Én hozzászoltam a támához, és ide jutottunk. Ha gond, akkor kikell moderálni minden hozzászólásom.
    És amúgyis szerintem pár intézmény szintén megbukott, mert szartak arra, hogy egy ember tönkretez egy egész családot!
    Akkor ki bukott nagyobbat?
    Itt olvastam olyan 18 éves embertől származó hszt, hogy ha a lányontól olvastam volna ezt, akkor nem az elkeseredettségtől bőgne a család sokszor, hanem a büszkeségtől.
    De köszönöm neked, hogy 1-2 éve, mióta segítséget próbálunk kérni, egy tök véletlen folytán nem süket fülekre, hanem érző emberekre találtam, akik hoztak egy kis reményt az embernek, hogy nem minden fiatal seggarcú, és végre öszintén tudtam bízni az emberekbe, Te meg nagy büszkén beleszartál az ember lekébe!
    Gondolom neked semmi közödse volt eddig még egy kutyához sem, nemhogy egy problémás gyerekhez!