• Mcsiv
    #20
    "de 1 iskolát tudok magyarországon ahonnan kikerülve egy informatikust nem kell betanítani"
    Pont ezt mondtam, saját magát kell képeznie az egyetemi évei alatt. Aki ezen évek alatt nem képes magátol fejlődni, az ezek után sem fog tudni. Én nem vennék fel olyan informatikust, aki nem volt képes megtanulni magátol egy-két dolgot, mert mint ahogy most a webfejlesztésnél bejöttek új dolgok (Ajax tömeges alkalmazása pl.) az a munkahelyén sem lesz képes fejlődni, így használhatatlan marad az ember.
    "Ezt halottam mindíg hogy az alapokat adják meg és utánna jó lessz."
    Az alapokat megkapod, látod hogy hol mi van, aztán fejlődhetsz "Akiket ismertem és jó programozók ma is, azok maguktól könyveket, netet bújva tanulták meg" úton.
    "A munkátok hány %-ában használtok deriválást, integrálást"
    Nem sokban, de középiskolában a pitagoras tétel, a sinus cosinus számolásokkal nyűglődtél, és lááám, nekem jópárszor jol jött még a munkám során.
    Ez a kellő rossz, amit ha megtanulsz nincs baj, max egy két helyzetben egyből tudod hogy mit kell tenned, illetve jópár esetben egyszerűbben tudsz megoldani egy feladatot, mintha magad keresnéd rá a megoldást.