• sathinel
    #18
    Ezt halottam mindíg hogy az alapokat adják meg és utánna jó lessz. Akkor kérdeznék valamit Informatikusok válaszoljanak elsőnek. A munkátok hány %-ában használtok deriválást, integrálást? vagy még sorolhatnám. Szopatják a népet idióta dolgokkal és közben olyanok akik már suli melett programozóként, informatikusként dolgoztak folyamatoson szoptak a magolás miatt. A 4.5 diplomával rendelkező infós csaj mikor bekérdezett egy-két dolgot pc-vel kapcsolatban azt hittem lefordulok a székről.. Hagytam is a fenébe az iskolát. Nem az volt fontos ki érti, hanem ki tud többet bemagolni. Egy rohadt pc-t nem tud összerakni, nemhogy wint telepíteni. Linux-ot meg sem említem. Akiket ismertem és jó programozók ma is, azok maguktól könyveket, netet bújva tanulták meg. Persze röhögünk amerikán, meg más országokon, és istennek képzeljük el magunkat, de 1 iskolát tudok magyarországon ahonnan kikerülve egy informatikust nem kell betanítani, hanem el tudja látni a feladatát.

    Ezt más értelmesebb országokba úgy oldják meg, hogy munkahelyről járatnak továbbképzésre. Nem az a lényeg hogy 4-5 év alatt belédvert dologgal élj egéssz életedben, hanem egy kezdő tudás amivel el tudod látni megfelelően a munkádat. És ha elkezdtél dolgozni ezen területen, akkor jön a tanulás többi része.