#7
És ,mi van akkor, hogyha a földönkívüliek még nincsenek olyan fejlett szinten, hogy kommunikáljanak? (mondjuk ez már a másik véglet...)
Viszont, szerintem ha már ennél fejlettebbek lennének, akkor is használhatnák a rádióhullámokat (példának okáért a Commodore 64 is már lejárt, de még mindig használják, és szerintem a legfeljetteb kutatóintézeteinkben is vannak még streamer kazzettás cuccok.
Tényleg, két alternatíva van; vagy rosszkor keressük, rossz helyen, vagy nincs is értelme keresni.
MInt ahogy a cikk is írja, senki sem szólal meg, hanem csak a másikat hallgatná. Mivan, ha ők is azt várják, hogy mi szólaljunk meg, mert ha olyan szinten vannak, akkotr biztos érdekli őket is, hogy nem-e vannak egyedül.
Érdekes téma, ez, ha melenne a felszerelésem ,és tudnám a módját, hogy miként kell ezt csinálni, beállnék a sorba, hátha hallok vmi érdekeset:)