• garadas20
    #1869
    Ez attól függ, hogy előfizettél e rá vagy sem, mert a freeformot tudtommal csak a fizetős játékosok tudják megcsinálni. Amúgy ismerősöm előfizetett és ő mondta, hogy kb úgy néz ki a freeform, hogy mindegyik képesség slotba bele tudod tenni azokat a képességeket, amit megkapsz egy adott típusnál, csak tudsz a másikéból válogatni. Vagyis pl az első alap képességet és a másodikat megveszed neki úgy hogy összeválogatod ami tetszik, aztán a többi is olyan, hogy csak az adott szintűt tudod megvenni. Tehát nem tudsz használni két energia termelő varázslatot, hanem csak a szintnek megfelelőt. A cursedről még nem tudok semmit, de folyamatosan bővülnek a típusok, meg lassacskán újabb képességeket is beletesznek, csak sajnos az is idő nekik. A másik dolog meg az, hogy pl nem javítottak még bugokat és most elég sok összejött a játékban, kis látvány bugtól kezdve egészen komolyabbakig. Nekem pl az előfordul most, hogy ha felveszek tárgyat, akkor nem látszik a kezemben, de láttam másnál is hasonló az a bibi, másik ami irritálóbb picit, hogy ha bemegyek egy helyre, akkor sokszor nem tudok kilépni, hiába van kijárat, egyszerűen befagyok. Meg még találtam olyat is, hogy a támadás funkció fagy le és halomra ölnek a mobok. Valakinek volt ilyen megfigyelése?