• PAtr0n
    #17
    Az a baj, ha van egy ilyen hír, az áemdések meg az intelesek egyből egymásnak ugranak, hogy "a a pénégy ilyen sz*r, olyan sz*r vót, meg, hogy az áemdé nem olyan stabil, meg rezsónak jó lenne stb ..." ...inkább ezek nőjenek má fel, és vegyék már észre, hogy a homokozó a kerítés másik oldalán van. Itt nem arról van szó, melyik gyártó terméke a jobb.
    Volt idő amikor AMD párti voltam, de most Intel párti vagyok, mert tény hogy jelen pillanatban sokkal jobb a másiknál, és aki ezt nem ismeri be az hülye is, és elvakult is. Nem vetem meg az AMD-t sem, sőt amikor tanácsot kérnek tőlem új gép összerakása ügyben, sokszor javaslom inkább az AMD-t, mert pénztárcakímélőbb, és ár/teljesítmény arányban jobb az Intelnél, de ezek ellenére magamnak Core2 rencert rakok össze. ha majd egyszer jobb lesz az MAD akkor azt veszek.
    Én mindig azt mondom, sok esetben maradjon az ember pártatlan, még akkor is ha mocsok dolgok irányítják ezt az egész világot...
    Enegem pl. k*rvára nem érdekel hogy az MM-ben nincs AMD konfig. Akkor megyek az Elektrovörld-be, ha az kell.
    Ennyi...