• Haulin
    #967
    Külföldi oldalon valami olyat írtak hogy a felbontást vedd lejjebb vagy valami ati cuccost kell leszedni.

    -------------------------------SPOILER-------------------------------------
    Elakadtam. Ott tartok, mikor az áramszekrényből kitépem a drótot. Aztán bementem abba a szobába, ahol a fecskendőt, fájdalomcsillapítót találtam. Ez eddig rendben is van. De jött a kis faszi (elsőre meghaltam) aztán csodák csodájára ismét berezeltem amint mögém került a csupasz golyójával és elkezdtem rohanni. Visszarohantam abba a helyiségbe ahol van az biztonsági záras ajtó (azt következtettem ki hogy középre valami tűt, mégpedig a kis faszi vérébe áztatott tűt kell belenyomni). Ez eddig oké. Visszamentem ahol kergetett a csupasz kisfaszi és nem találtam sehol. (forduló pont , itt már én üldöztem. :D ) Az a nagy gond hogy amit eddig bejártam körbejártam hátha bújócskázni akar velem. (fagyasztó helyiség, ital automata, döglött doki). Sajnos nem így volt. Most csak járkálok mint egy szellem a kis téglalap alakú faszit keresvén. Valaki tudna segíteni?

    ----------------------------SPOILER OFF-------------------------------

    Hehe. Olvastam pár hozzászólással lejjebb, hogy a harmadik rész nem lett olyan jó. Na de én kíváncsi vagyok rá azért. :D


    Ui: Valaki nem tudja hogy eme "csapat" /"gyártó" vagy nemtudom minek hívjam őket, csinálnak még ehhez hasonló játékokat, vagy csináltak? Mert úgy tudom ez a trilógia már trilógia marad. :D