• CyrSyS
    #78
    Sziasztok!

    Elnézést kérek, de nem a VISTA rendszert akarom lenézni meg stb, de itt olvastam hogy egyesek szerint nem lehetséges az hogy vírusos legyen az a gép amelyen nem fut semmiféle víruskereső és PC tulajdonosa ért a netezéshez. Kéremszépen én nem cáfolom ezt meg. 2003 április óta rendelkezem ADSL internet eléréssel. Én azóta sosem használtam még víruskeresőt, mai napig nincs a gépemen és 1 vírusom volt edig. Ha mérlegeljük azt hogy 1 vírusom volt 5 év alatt az kifogástalannak tekinthető. Aki ért a rosszindulatú programokhoz rájön hogy vírust kapni iszonyat nehéz, ellenben nap mint nap gépre kerülnek rosszindulatú cookiek, gyakoribb a trójai és ennél szitáltabban kapunk férget. Vírust a legritkábban. ha ért valaki a böngésző és az internet környezetének konfigurálásához akkor sztem elegendő számára trójai és féregírtó program meg valami hasznos registry karbantartó szoftver. Persze ezek mind egy snassz ottoni desktop PC-re vonatkozik amit egy adott korú illető teljesen általános célokra használ(információ lekérés, letöltés, multimedia, online játék, kommunikáció, E-learning stb)