• Ari18
    #73
    Először is kit hülyézel te le ? vegyél már vissza....és még én vagyok a primitív, végül is én hülyézek le mindenkit.Jó,hogy te ilyen okos vagy.Legyél boldog a vírusírtóiddal.Érdekes,mert fél év alatt semmi gondom nem volt nélküle.Képzeld el,volt fent a NOD32, de valahogy soha nem talált szemetet a gépen,akkor minek is legyen fent? csak lassítja.

    "De jobbat is mondok én neked, ha olyan okos vagy! Hétköznapi szoftverekben mint pl a Winamp, abban anno alapból volt kémprogram"

    És? tett valami rossz dolgot a több millió felhasználó gépében? Szerintem nem!
    Különben is én már a megszokott programjaimat használom,(amik tuti jók és vírus mentesek)nem ilyen Winamp faszságokat,de ez szubjektív.
    És hidd el ha nem töltesz le minden szart a netről amiről azt sem tudod , hogy micsoda akkor el kell lenned írtó nélkül is.

    Tudom,hogy ezt írnád válasznak ,hogy:
    "Meg a másik a biztonság fogalmából nem is tudom, hogy jutottunk el a vírus írtó fogalmához"
    úgy hogy ezt nem én írtam és nem kéne általánosítani mindent. Qurvaokosember.