• floatr
    #68
    Én spec régóta mérgelődtem a vista miatt h pl a jogvédelem köré építették, vag y h megint kimarad a winfs, meg ilyenek. Szóval ha az XP-vel hasonlítgatom nekem egy centivel sincsen előrébb. Biztonságilag egy XP-t fel lehet hozni elég jó szintre, szolgáltatások szempontjából nem látok többletet, ez a desktop csicsa meg relatív h jó-e v sem. Corporate felhasználó számára csak hátráltató tényező, otthon meg ha játszani is akar a gyerek, akkor erősen ajánlott lekapcsolni.
    Szóval h most kijött az SP1... naés, pláne hogy "illegálisan kiszivárogtatott" ugyanmááár

    Ezeket a vírusírtós homeopatákat meg én sem értem :) Kismillió hálózati komponens közül bármi tartalmazhat kritikus sebezhetőséget. Aszongya ez a Dano gyerek is h nem függ a klienstől h valamit beszippantasz v sem; erre már nincs szó a magyar nyelvben asszem....

    Ezek a mikorszoft fanok is vannak olyan viccesek, mint az elborult linuxosok. Képesek valami megmagyarázhatatlan késztetésből bármilyen elborult szutykot éltetni, ha az Redmondból érkezik. Kész élmény ezeket olvasni

    Egyébként számomra vicces az ahogy a vista biztonsági "újításait" implementálták -- nem kicsit nyúlva az ellentábor anyagából. Egy átlaguser számára felettébb idegesítő viselkedés, amit hajlamos kiiktatni.