Devil May Cry 4
  • 998877
    #286
    sziasztok!!Én ott tartok hogy dantéval visza kell menni a templomba.De kerestem végigjátszást és nem tom kihámozni a lényeget itt van:1.13. The Devil Returns Micsoda komor sötétség. És mik azok a lila ködök? Hát azok össze-vissza teleportálnak téged a pálya különböző pontjain. Célod: visszajutni a templomba. Javaslom, a következőképp juss el odáig: az Ancien Training Groundban fuss csak előre, át az ajtón. A Forgotten Ruinsben van egy kis erkély, melyről le lehet ugrani. Pár gyenge ellenfél vár, majd menj be balra az újabb portálba, mely elvezet Windswept Valley-ba. Ott keresd meg a lépcsős átjárót (lépcső vezet az átjáróhoz), majd megérkezel az Ancient Training Groundba. Győzd le ellenfeleket, majd menj a felső kis folyosón át. A Lapis Rivernél a híd alatti ködöt válaszd, és el is érkeztél a templomhoz. Menj át ott, ahol régebben fa állt, és újra a „kövesd a fényt” pályaszakasznál találod magad. Jól ismert eme pályarésznek a trükkje. Átmenve rajta újra megküzdhetsz a sárkánygyikkal.És én pc-játszok!Ha tudtok segíteni írjátok meg a megoldást.Köszi szépen!!