• Tzupi
    #95
    vicces a sok post, es a cikkrol kb senki se velemenyez :F
    most nekem olyan erzesem lett, igy elolvasva a sok postot, mint egy ismerosomnel.
    csinalt egy honlapot, es a tartalmi resze kozepen, es keskeny keretbe volt rakva. kb olyan, mint ez a kis resz ahova eppen irogatok be, es ebbe lenne teve 8 oldalnyi szoveg. erosen atlathatatlan ,es 3 mondatonkent kell scrollozni.
    emlitettem neki, hogy talan jo lenne nagyobb, mert akkor szivesebben olvasnam. a valasz annyi volt, hogy ha firefoxot hasznalok akkor ctrl+- -al csokkentsem a betumeretet, es akkor tobb lesz rajta.
    en mondtam, hogy nyomhatok neki piros ikszet a ful jobb felso sarkaban is....
    remelem ertheto volt a kis parhuzam.
    gyengebbek kedveert kulcsszavak, vista, lassu, optimalizacio hianya, es ertelmetlen megoldasok rakenyszeritese a userre. csak be kell helyettesiteni...

    amugy offert elnezest (mondjuk vliterol kb senki se irt eddigse, tisztelet a kivetelnek).
    BTW ugy tudom az operacios rendszerbe belepiszkalni az gonosz, ha jol tudom ki is van kotve a licenszbe, hogy M$ bacsi raut a bokadra ha ilyet csinalsz...
    vagyis nlite ingyenes barki hasznalhatja, elvileg jora lehetne, de megis illegal :\

    pardon a szof*sasert :)