• tg44
    #119
    Nincs olyan számgépes játék amibe nem lehet belemagyarázni az erőszakot halált stb.-t, mert ha lennének ilyenek elveszne a játékok lényege, amiért vannak...

    Az meg h ki lesz agresszív és ki nem sztem 12éves korig bőven berögzül... Én pl közöltem apummal h erősebb vok mint ő (voltam kb 3 éves és nem akartam amit ő) kaptam 2-t a popsimra, rögtön tudtam h nincs igazam, és azóta (ebből vagy nem ebből az okból azt nem toom pontosan) de kerülöm az erőszakot, és a játékok pot arra jók, h a felgyülemlett ideget levezessék...
    1 rómait megalázott a földesúr, hazament, és ha vmi nerm úgy volt ahogy gondolta kinyírt 1 szolgát, ideglevezetésből... Maira fordítva ha lebasz a főnököd kimész az utszára és lelősz valakit? vagy ehelyett beülsz a gép elé, és headshotokat osztogatsz? az élmény ugyan az lassan (bár még élőben nem próbáltam :D ) csak nem hal meg senki, engem pl megnyugtatnak ezek a játékok, mert virtuális ellenségeim 2x-3x-i kinyírásával kompenzálom azt h valakit a valóságban nyírjak ki!