Iskolával, tanulással kapcsolatos információk, felvételik, továbbtanulás, egyebek
  • Morphin
    #297
    jah ők jobbak nyelvtanban, de ha megkell szólalni akkor csak mi jövünk ki jobban...szal ezért utálom ezt az oktatási rendszer, erőltetik a sok hülyeséget.a mai "gyerekek" meg nemfognak leülni és szavakat magolni.

    jah hát anglisztikára nehéz a bejutás!! viszont az érettségi meg nem nagy cucc (most érettségiztem) 76%os lett az angolom. úgy h egy mukkor nem tanultam rá!! szval ha komolyan gondolod akkor még nem késtél el...menj el angol tanárhoz és menj emelt szintűre!+40pontot is kapsz...megéri
    német meg nemtom mennyire fog számítani...sulifüggő

    amugy amitől nemkell parázni az a töri!! azis 70en vmennyi lett nekem, arra se készültem semmit.matek sux,magyar sem vészes
    a nyelvek meg pfff ha megtudsz szólalni akkor nagybaj nem lehet.én csak a szobelitől paráztam mert ugye egy napon 4et lekellett darálnom!nagyon xar volt, de utána a világ legjobb érzése amikor kijössz
    jah és még1 aki teheti menjen el előrehozott érettségire!! és arra is tanuljon ezerrel,megéri mert nem ömleszti szét az agyad a többi hülyeség és a nagy érettséginél is kevesebb teher lesz rajtad...