Szétment az optikai meghajtód?
Meghalt a vinyó?
Hibázik a ramod?
Osztd meg a márkáját, típusát.
  • Tinman #29
    - Abit BH6 Rev 2 alaplap, gari lejárta után 1 héttel.
    - Q-TEC táp, gari lejárta után 1.5 hónappal.
    - MSI 845P NEO FIS2R alaplap... soha nem is működött, a fax exhaverom átvágott, így jártam 20k bukta.
    - Samsung 913N monitor 2.5 év után, gari időn belül, natívba nem tud visszaváltani teljes képernyős üzemmódból. Valószínű scaler csere lesz.
    -ASUS P5K alaplap. A P35 széria szégyene, annyi gondom van vele, hogy az már vicc. Gigabyte lesz helyette, nagyon ajánlott lap!

    Ami munkám során kirívóan kiérdemelte a SZAR jelzőt:

    - 2-3 évnél újabb SAMSUNG merevlemezek! Állandóan Bad szektorokkal küzdünk... raklapnyi mennyiség! Pedig az összes user gépében 4 csavarral van rögzívte.

    - INNO3D grafikus kártyák "tonnaszámra". Aki ilyet vesz az meg is érdemli, a "csikozik, szemetel a kép" hibákat.

    - AMD-s alaplapok! Mondom is mik: MSI tucatszámra, Asrock /Inteles platformmal nem nagyon van gond, ez azért érdekes ^^/

    -LG TFT-k. Mondhatnám, minden 10 LG-ből, 4-5 pixelhibával megy vissza.

    -Codegen és Mercury tápok. Kommentár szükséges? Remélem nem.

    Pozitív csalódások:

    -Gigabyte alaplapok /VGA-k nem!/
    -Bármilyen Intel proci /ha 2-3.000 db-ból egyetlen db-al sincs gond, az jó? ;-)/
    -Kingmax memóriák /ezen én is meglepődtem, de a számok igazolják a Kingmax márkát/

    Legvégére a csúcsok csúcsát:

    CORSAIR.

    Mindegy mennyi, mindegy milyen eszköz, ha Corsair, akkor 0% hiba.
    Ha gyártanának autót, Corsairt vennék :-D
    Bizony a Kingston nem ennyire tökéletes. Nagyon jó minőségű termékeik vannak, de nem hibátlanok.