• szvini
    #8
    hát egy darabig a céges gépen én is open officen használtam,
    de aztán ugy felmérgelt benne egy két dolog, hogy váltottam ms officra

    nem tudom hogy az open office azota tudja e , de még egy féléve, excelbe egy oylan helyre, ahol oszlopok voltak, nem tudott beszurni uj oszlopot, vagy összevont sorok és oda új sort, és ez akkor rettentően idegesítő volt, meg voltak egyéb dolgai ami nem tetszettek, igy visszaáltam az ms officra

    Meg most a dizájn, ha gagyi lenne az baj, ha csicsás meg az a baj, szóval sosincs igazság :), de sztem annyira azért nem nagy dizájn az hogy színesebbek a gombok, meg más az elrendezése (2007), ha valakinek nem tetszik állítsa át :)

    Az uj dok formátumrol meg annyit, hogy tömörebb a docx, mint a hagyományos doc, de ezt még én sem mindig használom, mivel nincs mindenhol olyan uj office ami ennek olvasását tudja.

    Az meghogy az emberek nagy részének mire van szüksége, az más tészta, azért jó , ha pár ujdonságot beleraknak, jól jön néha, bár néha meg felesleges.

    De biztosan van ami az egyikben jobb, van ami a másikban, officéknak még sok egyéb szolgáltatása van, amire az átlagnak nicsn is szüksége, de ezért van több fajta mso verzio, meg hát egyéni telepítés :)

    Na de lényeg a lényeg, ahány ember annyi szokás, használjatok googli office-t