• Flórika
    #7
    Annak ellenére, hogy GONOSZ voltál, jót nevettem. :DDD

    Na, ezt írtam a zajlikra, és mivel már itt is felütötte fejét a jól ismert negatív hozzáállás, gondoltam jobb ha ide is bemásolom. :))


    "* Cateringet és a személyzetet tesómék biztosítják, pont most beszéltem meg vele. :)

    Nekik ebben az lesz a biznisz, hogy ők lesznek kint a kajával, piával, vagyis a fogyasztásért nekik fizetünk. :))

    A szállást nyilván még végig kell gondolni, de lányok-fiúk, én írtam, hogy egy-másfél év alatt tartom reálisnak, hogy az egészet megszervezzük, NEM máról holnapra! Addig meg még NAGYON SOK minden változhat, sz'al ne tessék ilyen negatívnak lenni. :D (Hehe :D)

    Szerintetek amikor a Szigetet elkezdték csinálni, a legelején, sejtette azt bárki is, hogy mostanra egy többmilliós, nemzetközileg (el)ismert fesztivállá növi ki magát? Nem, nem sejtette senki, olyannyira, hogy az egyik szervező ki is szállt az egészből a harmadik évben, mondván, hogy csak meló van vele, de pénz nincs. :P

    Merjünk nagyot álmodni!!! ;)


    * Természetesen tesómék fogják felhajtani a szponzorokat is (pl. a Bombát), de az még nagyon odébb van! :)"