• Skyline
    #12
    Milve itt figyel elöttem az n95 ezért szólnék pár szót..:)
    Az 5mp kamera azért vakítás,senki ne várjon komolyságot,egy 30-40ezres 5mp-eles fényképező szebb képeket csinál...De azért szépek főleg a 20-as soft óta.
    A videófelvevője viszont az eddigi legjobb amit telóknál láttam személy szerint emiatt újítottam be ezt a készüléket, 640*480 30fps és faxán nézhető elég jó minőségü videók tv-n és monitoron egyaránt..
    A belső gps...Lassú (hidegben van hogy 2-3 perc mire jeletfog) és olyan 10-15 méteres csak a pontossága,a gyárilag adott sw sifithülye,és még fizetni is kéne érte...Viszont a telóra mosolyga rálehet tenni a GARMIN-t ami a világ egyik legjobb gps cucca,elkalikbrál bárhova..
    A kjelzője szép,de nagyobb felbontást is kaphatott volna,nem ez nokiáék csúcsfelbontása..:)
    A legnagyobb negatívum az aksi,ami egy kicsit nagyob igénybevétel után 1 nap után (ezis azért javult az sw upgrade óta) lemerül..De be kell ismerni egy hasonló kijelzővel és tudással bíró pda-hoz ami kétszer eddig bírja időre nem 950 mAh-s aksit adnak hanem 1500-ast..:)
    A hangok szépenszólnak ,sztereo (minek?:) ), de én még mindig nemtudom elképzelni hogy telón kihangosítva zenét halgassak:)
    A hozzáadott fejhalgató kapásból csere volt,egy logitech fülesre,na azzal már nagyonszépen szól (a gyári olyanhalk hogy még egy kombínó hangja is elnyomja:) )
    Ezekenkívül igensok jópofa cuccot lehet rá találni sok helyen csak keresni kell.

    Iphone? Anno gondolkodtam rajta,nézegettem próbáltam 1 napig barátnőmét...Egy szó lett nekem miért nem..Buta,tömve némi médiatudással amit egy alap symbianos telefon annakidején kb 1 hónappal a megjelenés után tudott,hála a sok progifejlesztőnek..:)
    Pofás,szép,bejövős hogy frankón sérthetetlen szinte,de semmi extrát nem tud amiért én ilyet magamnak beújítanék (érintőképrnyőt meg alaphangon utálom),a zenelejátszásban sincs semmi extra,egy névvel eladott walkmanmobil az egész...
    Akkor meg inkább "walkman mobil" (ezen mindig csak röhögni tudok,parasztvakítás) kategóriában sony ericsson..:)

    Sathinel: Na azt a samsung q1-et tedd zsebbe vagy tartsd a füledhez:D:D:D:D:D