Be akar perelni a vatera
  • Uvilmos
    #232
    Sziasztok.
    1:"Az eladó egy csaló (ahogy látom visszaeső).A gépet flashelve hirdeti, de az nincs flashelve.
    Lementünk a gépért Budapestről Ceglédre, de írt lemez nem volt nálunk, és persze nálam sem,ezért nem
    tudtuk kipróbálni, hogy flashelve van-e a gép. Azzal, hogy az eladó átrázott pár nappal később
    szembesültünk, amikor vettünk írt lemezeket, de azokat az xbox nem olvasta.Az eladó a húzásával
    minimum 20 e Ft kárt okozott. A pozitív értékeléseket szerintem a senkiházi haverjaitól
    kapta.Senkinek nem ajánlom. "
    2:"Na, úgy látszik engem is becsapott! Frankón kifizettem az xboxot, meg is jött (egy hét után) csak
    éppen nem olvasta a másolt lemezt. Én még vissza is küldtem, hogy garanciába csinálja meg, hál'
    istennek újabb egy hét után visszakaptam, persze változás nincs. Basszus! Egy 20-as ugrott, most mit
    csináljak? Segítsen valaki! "
    3:"üdv mindenkinek. Én is vettem egy x360 premiumot + 1 joy + hdmi kábel + 5 játék. kb 2 hét huzavona
    után megkaptam a gépet. ez a 16 éve kis surmo rendesen átvágot A gép nem volt átalakitva és a
    játékokat sem kaptam meg! ezek után megkerestem és addig nem engedtem el ameddig nem fizette nekem
    ki az átalakítás árát. még az édes anyát is rám küldte hogy nehogy el is verjem:) javaslom
    mindenkinek hogy keresse fől ne hagyja anyiban akit érdekel a cime és a kocsijuk rendszáma és stb az
    keressen meg. "

    Elnézést, hogy ezt a topicot használom erre, de sokan károsultunk és itt szeretnék összehozni a károsultakat.