• Musicking
    #1616
    Mondom én hogy beállítási problémák vannak nálad :) A reakcióidő FT esetén nagyban függ a sensitivity és a smoothing beállítástól. Ha nagyon feltolod a smoothing-ot akkor tényleg lehet némi késés , nálam a repszimek alatt kb 70-90 szokott lenni autósoknál 30 így nincs késés. Kis smooting érték esetén a legtöbb felhasználónál ekkor szokott jelentkezni a rángatózós a koponya az effekt FT-ben. Ez legtöbbször a kamera által vett gyenge nem stabil irányítófények miatt van, de a nem megfelelő point size beállítás is okozhat ilyet. Autósok közül a simbin cuccaival mozogtam sokat, főleg a race07 és moduljaival ott már nekem az a szokatlan ha nem hazsnálom csak úg ymint a dcs vagy a lock on sorozat esetében. Az ETS2be már sokkal kevesebbet mozogtam tavasz óta fel se volt pakolva így nem tudom piszkálták-e a headtraking-re vonatkozó dolgait, de amíg használtam addig jól ment vele az FT, esetleg a steam beta füle alatt kipróbálsz belőle valamilyen régebbi buildot.
    Jelenleg a Dirt Rally headtrackingjét se lehet beröffenteni az ingyenes alternatívákkal (bár a gfwl védelem nélküli Dirt3 CE esetén se megy), az FT érzékeli mert villan a kamera led , menthető is a profil, így lehet a trackir kódjában van valami okosság mert azzal meg megy. Lehet ennek is csak idő kell és lesz rá megoldás mint az elite dangerous esetében.


    Utoljára szerkesztette: Musicking, 2015.10.13. 17:02:04