• NIBI
    #1613
    Ez a cumó 10% CPU-t eszik... a mostani gépek ezt észre sem veszik. Bár a régebbiek sem... Ha a játék akad, akkor mindegy hogy fut-e a FT is..., ha meg nem akkor vele sem fog. ;) Illetve egy HD-s kamera talán jobban fogja a gépet... erről nincs tapasztalatom, akinek van, írhat róla. ;)
    640x480 30 FPS-el már igen jól élvezhető. ;) Igazából csak akkor látod hogy 30-al megy ha a játék többel fut és gyorsan forgatod a fejed, akkor látni hogy a FT frissítése elmarad a monitoréhoz képest, de az sem zavaró, mivel olyan gyorsan meg ritkán néz körül az ember. :P
    Pontosabb nem lesz nagyobb felbontástól... Csak a zavaró fények kiszűrhetősége nő tőle! De arra meg ott a floppy réteg... infra LED-ekkel, ócsó kamerával. Osztat full HD-s kamerát meg lehet használni Skype-olásra...

    Csak azt kell kideríteni hogy a kamera tényleg tudja-e a 30 FPS-t! Mert ha az automatikus expozíció nem kapcsolható ki, akkor csak 10-el fog menni... Na az tényleg semmire se elég, még Skype-olásra is gázos. :D
    Én már küldtem vissza sokdarabos kamera rendelést, mert nem ment a leírt 30 FPS-el... Elállási jog...
    Szóval nem árt képet kérni a kamera driver beállíthatóságáról. De azt meg sok helyen nem tudnak adni mert pancserok... :D Legalábbis vaterán még nem volt olyan eladó aki adni tudott volna nekem.... :D Még jó hogy tudja mit is árul... LOL