• Deus Ex
    #273
    Majd rajzolok neked egy Nobel csontot.

    Tiszteletben tartom az elméletedet mert valóban nem rendelkezem elegendő tudással hogy mérvadó módon megítéljem. Ellenben, pár hete épp ezen a fórumon írtam a türelem és a türelemnek álcázott belexarok közömbösség közötti különbségről. Amit te meg-meglengetsz itt, azzal szemben nem tudok türelmes lenni, közömbösnek pedig nem kívánok maradni. No nem azért, mert akkora nagy zsidó barát vagyok, hanem azért, mert az előítéletes, kollektív bűnösséget kikiáltó diszkriminációt szellemi pestisnek tartom, méghozzá a legveszélyesebb fajtából származónak. Ha te leírtad, hogy működik az univerzum, én már csak a maradék, kissebb feladatokra vállalkoznék, és ennek is mellétenném, szerintem: szóval szerintem a pórbrémát az okozza, hogy van néhány tehetséges ember, avagy netán gazember, aki esetleg zsidó, esetleg cigány, esetleg iszlámista, esetleg fekete hajú, etc. és van néhány vadbarom, aki a tömegpszichózist kihasználva a valamilyen szempontból kirívók tetteit indokként felhozva az egész zsidóság, cigányság, iszlám, fekete hajú, etc. közösség ellen hangolja a csűrhét, ahelyett, hogy a tehetségestől tanulnánk, a gazembereket pedig összefogdosnánk, és pofánvernénk, egyenként. Csak ugye pofázni sokkal könnyebb, mint tanulni, vagy körültekintően beavatkozni.

    Részemről ennyi.