• valamit
    #117
    Ki mondta, hogy mind, bárhol és bármikor? Pláne minden hajón standarad lehetőség? Eszednél vagy? Ha minden hajót nézünk még a személyszállító vitorlások is beleszámítanának. Te mit mondanál minden hajóra elhelyezhetőnek? A kapitányt meg a tőkesúlyt kb. nem? De ha bárhol és bármikor nézem, akkor még a kapitányt se mindig. Te elolvastad mit írtam vagy csak kötözködsz unalmadban?

    Annyit mondtam, hogy: "Azzal, hogy tud helyből felszállni sokkal kissebb hajókon is helyezhetnek el ilyen repülőket, nemcsak helikopter és VTOL hordozókon, hanem a sok cirkálón alkalmazott 1-2 helikopteres megoldást lecserélve is." Ebben hol van, hogy mind, bárhol és bármikor, meg, hogy minden hajón? Annyi van, hogy ez egy lehetőség (helyezHETnek el az szerintem eléggé feltételes mód és nem jelenti, hogy mind, bárhol és bármikor minden hajóra igaz) a kissebb hajók számára is, ami ha nem lenne helyből felszállni tudó, akkor sok kissebb hajót teljessen kizárna, így viszont (főleg számosságában) sokkal több hajót érinthet. Ennyit írtam.