• Molnibalage
    #45
    Mellesleg én gyakorlatilag az év 90%-ban egy játékkal játszok, egy repszimmel, de mostánban már azzal sem, mert fejlesztem és nem játszok vele.

    Crysis és társai meg sem hatnak. A G3-at megvettem végigtoltam, de alapvetően egy kurva nagy csalódás volt nekem.

    A gond az, hogy az én szememben évi átlagban 1 tisztességes játék jön ki maximum és az is csak egy régebbi széria feltupírozása. Ki láttott valami ÚJ dolgot az elmúlt 7-8 évben. Én nem nagyon. Állítólaga "Beyond the Good and Evil" az az volt. Sajnos nekem nem volt hozzá szerencsém. 1998 óta ami jó játékkal találkoztam, használtam és TETSZETTEK azokat itt felsorolom. Persze számtalan mást kipróbáltam, de azok hamar mentek a süllyesztőbe.

    - Falcon 4.0 és utódai.
    - Neverwinter Nights (a második részét csak kiprbóáltam, de a gépemen alig mocorgott)
    - Rome Total War (de ez sem volt új, mert az alapötlet már régi volt, a Centurions-ból jött)
    - Gothic 1-2

    SOKKAL régebbiek. Mind a mai napig nálam etalonnak számítanak.
    - Day of the Tentacle
    - Panzer General
    - Civilization (a maga korában jó volt)

    A Baldur's Gate II - Shadows of the... állítólag kurva jó, meg is van, csak soha nem volt időm játszani vele. Majd egyszer.