• Gatts
    #33
    Én is azon a véleményen vagyok, hogy tartalomnak, hangulatnak és élménynek kéne lennie, akkor talán fogynának is a progik.
    Szerintem nyugodtan meg lehet majd nézni, hogy pl. a Starcraft 2-ből mennyi fog fogyni (na jó, azért lehet, nem kéne előre inni a medve bőrére, de azért a Blizzardtól kiemelkedően rossz programot még nem láttam, függetlenül attól, hogy a WoW-ot gyűlölöm).
    A Crysis olyan, hogy nem hogy eredetiben, de warezban se nagyon érdekel... Leszedtem, nyomtam 1-2 órát, aztán úgy eluntam, hogy többet elő se vettem... Valahogy nem köt le, hogy rambózok az erdőben és ezresével mészárlom a koreaiakat. Kíváncsi lennék a fagyasztós alienekre, csak nincs türelmem elmászni addig... Lehet, hogy szép a terep, de szerintem baromira egyhangú, hogy folyamatosan egy rohadt erdőben kúszok mászok. Ha szép természeti képeket szeretnék látni, akkor megnézek valami jó kis dokumentumfilmet HD-ben, garantáltan sokkal szebb lesz, mint a Crysis...
    Igazából nem értem azt sem, hogy konzolon mitől fogynak olyan jól a játékok. Van most egy családi PS3-unk és olyan félelmetesen szar játékok vannak rá, hogy az hihetetlen. Még egyikkel se voltam képes 10 percnél többet eltölteni. Egyedül a Motorstormmal tudok ellenni, de azzal is csak akkor, ha éppen unatkozom, vagy kell egy kis agyzsibbasztás és akkor lehet zúzni pár kört, de ennyi. Az fps-ek pedig szerintem egész egyszerűen irányíthatatlanok azzal a kontrollerrel (lehet mondani, hogy én vagyok a béna).
    Jelenleg összesen két program érdekel azon a gépen, a Final Fantasy XIII, illetve a Metal Gear Solid 4 (na meg talán a Silent Hill 5), de ennyiért megvenni szerintem nem igazán éri meg...
    Hol vannak manapság a jó kis csavaros sztorival bíró RPG-k, kalandjátékok, vagy éppen az egyedi stratégiák? Ezek mintha az új konzolokról és a PC-kről is kivesztek volna. Nem hiszem el, hogy manapság csak ilyen gyilkolós hentre (pl. Conan, Heavenly Sword), autóversenyre, meg agynélküli fps-re van igény...